YLO Violin (Ilona Perz-Golka) - Solar Eclipse

Autograf YLO Violin na płycie!

  • 49,00 zł / szt.
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

O płycie Solar Eclipse:

“Solar Eclipse” – najnowsza płyta YLO Violin, utrzymana jest w stylu alternatywnego rocka, czysto instrumentalna, wyjątkowo energetyzująca. Wszystkie dziesięć utworów mistrzowsko i z charakterem zagranych na skrzypcach elektrycznych. Na krążku nie brakuje też delikatnych dźwięków skrzypiec w ambientalnie brzmiących balladach („Moon Meditation” czy „River Flow”). Prace nad płytą były niezwykle inspirujące i wymagające muzycznie. Kompozytorem wszystkich ścieżek muzycznych jest Alejandro Enrique Campos (amerykański kompozytor i producent muzyczny pochodzenia wenezuelskiego. Alejandro jest zdobywcą muzycznej nagrody Grammy za najlepszy utwór pop w 2004 roku: „Asi es la vita”). Muzykę do “Solar Eclipse” skomponował specjalnie dla YLO Violin. 
 
Całość nagrań studyjnych, mix i mastering, została zrealizowana w Polsce wraz ze wspaniałymi muzykami: 
  • Ilona Perz-Golka – skrzypce elektryczne 
  • Paul Polish Gromadzki – gitara solo 
  • Tomek Zawadzki – gitara basowa 
  • Oskar Podolski – perkusja 
  • Alejandro Campos – instr. klawiszowe

O YLO Violin:

Za tajemniczą nazwą YLO Violin kryje się Ilona Perz-Golka, utalentowana polska skrzypaczka.

Skrzypce elektryczne są potężną bronią w jej rękach. Urzeka publiczność swoją muzyką, wdziękiem i talentem.

Ilona jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu na Wydziale Instrumentalnym, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. 

W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami. Występowała na całym świecie.

W 2020 roku, wraz z promocją swej pierwszej płyty Timeless, YLO można było usłyszeć na największych scenach w kraju i za granicą oraz transmisjach internetowych, telewizyjnych i radiowych  w nowatorskim projekcie muzycznym „YLO Violin Symfonicznie”. Podczas koncertów skrzypaczka grała utwory z autorskiej płyty „Timeless” – czyli muzykę nowoczesną na skrzypcach elektrycznych w aranżacji z Wielką Orkiestrą Symfoniczną.

Obecnie skupia się na pracy koncertowej oraz współpracuje ze światowej sławy kompozytorami, nagrywając materiał na nową płytę.