O Firmie

SALON MINISTERSTWO DŹWIĘKU W WARSZAWIE

Wieloletnia tradycja poparta nabytym w tym czasie doświadczeniem gwarancją zadowolenia każdego klienta. Nie boimy się żadnych wyzwań. Sprostamy wszystkim wymaganiom. 
Nasz sklep powstał w 1990 roku. Początkowo był usytuowany przy Armii Ludowej, czyli miejscu z ,,audiofilskimi tradycjami”. W naszych zamysłach zakładaliśmy jak najlepiej dobraną ofertę, zdolną zadowolić najbardziej wymagających audiofili, najlepszą, profesjonalną obsługę, która miała za zadanie sprostać potrzebom zarówno tych wyedukowanych, jak i początkujących miłośników słuchania dobrej muzyki w doskonałych warunkach. Sklep został nazwany Ministerstwo Dźwięku.
Potem był sklep przy ul. Tamka. Centrum Warszawy, niezłe warunki ekspozycyjne i przytulna sala odsłuchowa zaskarbiła sobie sympatię naszych klientów, którzy wracali do nas wielokrotnie i polecali nas swoim znajomym. Niestety złe warunki dojazdu oraz całkowite pozbawienia parkingu zmusiły nas do kolejnej zmiany lokalizacji.  
Obecnie zapraszamy do lokalu przy Alei Krakowskiej 223. Sklep nie za duży ale z doskonałą ekspozycją. Sala odsłuchowa…. co tu opowiadać. Widać na zdjęciu, a najlepiej przekonać się o jej walorach naocznie. 
Chcesz zaplanować nowy zakup? Zapraszamy po porady i informacje.
Chcesz zakupić nowe stereo? A może kino domowe? Skorzystaj z możliwości odsłuchu sprzętu znajdującego się na naszej ekspozycji większości liczących się na światowych rynkach marek. 
A może odrobina luksusu? Przyjdź, a przeżyjesz niesamowite doznania w kontakcie z produktami, rzadko spotykanymi w innych tego typu sklepach. Produktami, których ceny zawierają się często w liczbach sześciocyfrowych.
     
 

SALON MINISTERSTWO DŹWIĘKU W RADOMIU

Początki były skromne. Rok 1990...
Takim zdaniem rozpoczynała się historia pierwszego, „warszawskiego” sklepu Ministerstwo Dźwięku. Teraz nadeszła pora na „Ministerstwa w terenie”.
Radom jest miastem bezpośrednio sąsiadującym z Warszawą. W dodatku do stolicy biegnie doskonała droga, pozwalająca dotrzeć tam w godzinę i odwiedzić wiele renomowanych sklepów audio. Ale po co jechać? Sto kilometrów aby szukać miejsca postojowego? Wybierać, odsłuchiwać, marnować nasz bezcenny czas?
Teraz wszystko to, czego możesz posłuchać w Warszawie mamy w zasięgu ręki w naszym mieście – Radomiu! 
Do dyspozycji wszystkich Audiofili. Od tych początkujących do najbardziej „wtajemniczonych”.
Ministerstwo Dźwięku w Radomiu postawiło sobie za punkt honoru, aby w komfortowych warunkach, z najbardziej profesjonalną obsługą prezentować wszystkim Audiofilom cały przekrój zestawów audio Hi Fi, Hi End oraz kina domowego. Skończmy z fałszywym przeświadczeniem, że tylko wielka metropolia ma do zaoferowania najlepszy towar.
Zapraszamy do Ministerstwa Dźwięku na ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12.
Naszym atutem jest bliskość, rzetelność, dobra i wszechstronna obsługa oraz ciągle poszerzana, bogata oferta.
Prezentowanie najlepszych produktów oraz wieloletnie doświadczenie to nasza siła.
U nas możesz odsłuchać produkty „z najwyższej półki” wielu przodujących producentów.
U nas znajdziesz doskonale skonfigurowany zestaw za „normalne” pieniądze.
U nas zakupisz sprzęt na dogodne raty, lub w korzystnym leasingu.
Doradzimy, pomożemy, zainstalujemy w domu. Stawiamy na jakość, nie na ilość.
Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet ekstremalnie wyrafinowane potrzeby najbardziej wymagających audiofili.
Przyjdź, zobacz, sprawdź, a nie pożałujesz.