Dostawa i płatność

Dostawa towaru

 1. Odbiór osobisty z płatnością przy odbiorze lub przed odbiorem. Prosimy o wcześniejsze powiadomienie, aby towar był gotowy do wydania.
 2. Przesyłki realizowane na terenie Polski dostarczane są poprzez firmę kurierską UPS. Dostawa następuje w ciągu 1-2 dni roboczych od nadaniu przesyłki. Szczegóły przesyłki są przedstawione w wiadomości e-mail, potwierdzającej wysyłkę zamówienia.
 3. Wszystkie paczki wysyłane firmą kurierską UPS są ubezpieczone na pełną wartość produktu.
 4. Konsumentom zaleca się w miarę możliwości sprawdzenie stanu towaru po dostarczeniu przesyłki oraz w przypadku widocznych uszkodzeń mechanicznych w obecności kuriera spisanie odpowiedniego protokołu. W przypadku wystąpienia uszkodzenia sugeruje się, aby Klient jak najszybciej skontaktował się ze sprzedawcą telefonicznie lub mailowo.
 5. Koszt dostawy jest zawsze podawany na karcie produktu i dotyczy wysyłek dokonywanych na terenie Polski.
  W przypadku wysyłek zagranicznych koszt ustalany jest indywidualnie.

Płatności

 1. Płatność przy odbiorze osobistym.
 2. Płatność za pobraniem – Klient płaci kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki.
 3. Płatność przelewem jako przedpłata - za zamówiony towar Klient płaci przed realizacją zamówienia. Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu pełnej kwoty na koncie bankowym Sprzedawcy, o ile nie ustalono innego terminu wysyłki lub status dostępności towaru nie stanowi inaczej. W tytule płatności prosimy o wpisanie numeru zamówienia.
 4. Płatność kredytem Santander Consumer Bank.
 5. Dane do przelewu:
  TRIMEX POLAND sp. z o.o.
  Aleja Krakowska 223, 02-180 Warszawa
  03 1140 2004 0000 3702 7903 9575