Davis Acoustics Ariane C2 walnut - salon audio Warszawa al. Krakowska 223 +48 606 553 190

  • 2 390,00 zł
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Głośnik centralny Davis Acoustics Ariane C2

Davis Acoustics Ariane C2 to głośnik centralny do połączenia z innymi głośnikami z serii Davis Acoustics Ariane w konfiguracji kina domowego. Ten głośnik o dużych rozmiarach to 3-drożna konstrukcja z 4 przetwornikami. W porównaniu do swojej młodszej „siostry” (modelu Davis Acoustics Ariane C), średnica i głośnik wysokotonowy znajdują się w tej samej osi pionowej, co sprawia, że ​​odsłuch jest mniej dyrektywny. Słuchacz lepiej odbiera dialogi, nawet jeśli nie siedzi idealnie w osi głośnika. Model Davis Acoustics Ariane C2 wyposażony jest w dwa głośniki niskotonowe z celulozy, głośnik średniotonowy z włókna szklanego i celulozowy głośnik wysokotonowy o średnicy 20 mm. Ten kanał centralny jest idealnie jednorodny z głośnikami podłogowymi Davis Acoustics Ariane 5 lub Davis Acoustics 7, aby uzyskać spójną scenę dźwiękową. 

Laboratorium DAVIS pracowało nad uzyskaniem bardzo liniowej krzywej, aby uniknąć podkreślania jednej części częstotliwości na rzecz drugiej. Zapewnia to długie godziny słuchania bez zmęczenia słuchu. Davis Acoustics Ariane C2 wyposażony jest w antypoślizgowe podkładki, które lekko odchylają głośnik do tyłu. Oprócz efektu estetycznego umożliwia to ustawienie początków cewek obu przetworników w płaszczyźnie pionowej. Poprawia się wówczas propagację dźwięku.

Z estetycznego punktu widzenia model dostępny jest w trzech różnych wersjach: orzech (biały przód i orzechowe boki), jasny dąb (z czarnym frontem) i bardziej dyskretne czarne wykończenie. Osłony ochronne są zaokrąglone, co zapewnia nowoczesny efekt estetyczny.

DANE TECHNICZNE:

- Bass reflex: dwa okrągłe otwory z tyłu obudowy
- Moc znamionowa: 100 W
- Moc maksymalna: 130 W
- Liczba kanałów: 3
- Liczba głośników: 4
- Skuteczność: 92 dB
- Pasmo przenoszenia: 43 - 22000 Hz
- Głośnik wysokotonowy: 20 mm celuloza
- Głośnik średniotonowy: 8 cm tkane włókno szklane
- Głośnik niskotonowy: 2x17 cm celuloza
- Impedancja: 4 minimum
- Częstotliwość odcięcia: 350/3500 Hz
- Wymiary (cm): 23,5 (wysokość) x 52 (szerokość) x 28 (głębokość)
- Waga (kg): 11,8 (sztuka)