Davis Acoustics Ariane 5 black - salon audio Warszawa al. Krakowska 223 +48 606 553 190

  • 2 095,00 zł
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kolumny podłogowe Davis Acoustics Ariane 5

Kolumny podłogowe Davis Acoustics Ariane 5 są techniczną i technologiczną ewolucją modelu MAYA, który był wielokrotnie nagradzanym produktem Davis Acoustics. W serii Ariane zastosowane nowe przetworniki niskotonowe charakteryzujące się lepszą propagacją niższych rejestrów, przez co scena dźwiękowa staje się szersza i bardziej realistyczna. Wrażenia te, dodatkowo wsparte są poprzez zastosowanie nowego, bardziej detalicznego tweetera.

Davis Acoustics Ariane 5 jest wyposażona w 3 przetworniki:

  • niskotonowy o średnicy 16,5 cm (6,5’’) ze specjalnej mieszanki celulozowej napędzanej przez potężny magnes o średnicy rdzenia 37 mm. W efekcie daje to szybki i kontrolowany bas,
  • średniotonowy o średnicy 16,5 cm (6,5’’) ze specjalnie tkanego włókna szklanego, dla uzyskania obfitych i detalicznych partii wokalnych,
  • wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 20 mm ze specjalnej mieszanki celulozowej co zapewnia dostarczenie bardzo wielu szczegółów bez agresywnej szorstkości.

Dla uzyskania optymalnych warunków odsłuchowych, a w tym bardzo dużej sceny dźwiękowej rekomendujemy rozstawienie kolumn w odległości 3 metrów od siebie. Dzięki otworowi bass-reflex umieszczonemu z przodu kolumn, ich ustawienie nie będzie wymagało odstawienia ich od ściany i nie będzie nastręczało trudności akustycznych.

Wykończenie w kolorach: czarnym (z czarną maskownicą), orzechowym (z białym frontem oraz szarą maskownicą) oraz jasnego dębu (z czarnym frontem i czarną maskownicą).

DANE TECHNICZNE:

- Bass reflex: okrągły otwór z przodu obudowy
- Moc znamionowa: 80 W
- Moc maksymalna: 150 W
- Liczba kanałów: 3
- Liczba głośników: 3
- Skuteczność: 92 dB
- Pasmo przenoszenia: 42 - 20000 Hz
- Głośnik wysokotonowy: 20 mm celuloza
- Głośnik średniotonowy: 17 cm tkane włókno szklane
- Głośnik niskotonowy: 17 cm mieszanka celulozowa
- Impedancja: 4 minimum
- Częstotliwość odcięcia: 300-3000 Hz
- Wymiary (cm): 90 (wysokość) x 19 (szerokość) x 26,2 (głębokość)
- Waga (kg): 13 (sztuka)