Cyrus Streamline₂ *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • 7 999,00 zł 3 499,00 zł / szt.
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ostatnia sztuka z ekspozycji sklepowej. -56%!

Jednym zdaniem

Streamer muzyczny z poziomu ekspert kompatybilny z najnowszymi plikami audio najwyższej rozdzielczości.

Opis

Streamline jest kompletnym zestawem do odtwarzania muzyki. Łączy technologię z doświadczeniem produkcji naszych dzielonych, bardziej wyspecjalizowanych strimerów, dlatego macie zagwarantowane, iż Wasza muzyka będzie świetnie brzmieć bez wielkiego zachodu.

Przeglądaj i ciesz się swymi zbiorami cyfrowej muzyki siedząc wygodnie w domu, przeszukując albumy, okładki, listy nagrań oraz internetowe stacje radiowe za pomocą pilota n-remote lub aplikacji Cadence.

Streamery Cyrusa – na czele innowacji

CYRUS rozwija technologię streamingu od ponad dziesięciu lat. Nasze streamery dekodują pliki w wysokiej rozdzielczości 24-bit/192kHz, wznosząc się w muzyce na nowy poziom szczegółowości i energii.

Zespół Badań i Rozwoju Cyrus’a stale testuje i ulepsza nasze produkty. Nowe sprzęty są testowane pod względem jakości dźwięku i wydajności, a wszystkie poszczególne składniki są regularnie testowane w odniesieniu do  alternatywnych rozwiązań. Proces ten zapewnia, że efekty strojenia są godne marki Cyrus, którą wiemy, że kochasz.

Szczegóły

Streamline jest budowany w oparciu o tą sama platformę co Stream XP Qx, jednakże został zaprojektowany dla rozwiązania kompleksowego „wszystko-w-jednym”, dedykowanego systemom sieciowym dla domu.

Jeśli kochasz radio, pokochasz radio TuneIn. Ten wspaniały internetowy serwis radiowy umożliwia dostęp do ponad 70,000 stacji z całego świata! Możesz tworzyć własne skróty, szukać stacji właśnie nadających Twoje ulubione utwory bądź po prostu natychmiast zacząć słuchać muzyki. Dzięki ogromnej możliwości wyboru stacji radiowych z całego świata, prezentujących wszystkie gatunki muzyki wyselekcjonowanej przez najlepszych DJ’ów, bardzo szybko odkryjesz swoje nowe ulubione melodie.

Intuicyjny pilot n-remote, dostępny opcjonalnie z Streamline jest naprawdę przyjazny w użyciu. Posiada kolorowy ekran LCD, przez co wygodnie będziesz mógł przeglądać dane dodatkowe zawarte w sygnale radiowym oraz plikach muzycznych i zapisać je w ulubionych umożliwiając łatwy do nich dostęp na przyszłość. Pilot N-remote jest również w stanie kontrolować inne urządzenia zdalnie sterowane w Twoim domu.

Jak wszystkie produkty CYRUS’a,  Streamline  to długoterminowa inwestycja w wysokiej jakości audio. Wraz z postępem technologii streamingu, będzie można uaktualnić Streamline  do nowych standardów CYRUS’a.

Specyfikacja

Streamline jest kompatybilny z protokołami UPNP* oraz DNLA**.

Jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów, tak i Streamline może być połączony z innymi komponentami CYRUS’a poprzez unikalny system połączeń MC-Bus.

Wejścia: 2 x Optyczne, 3 x SPDIF, 1 x USB oraz 1 x RS232

Kompatybilność plików: WAV, FLAC, ALAC, AAC, MP3, WMA, AIFF

Kompatybilność częstotliwości próbkowania: hi-res 24-bit/192kHz

Wyjścia: 1 x SPDIF

Moc wyjściowa: 30W//8 Ohm

THD+N: <0.01%

Stosunek signal/noise (przy 1W): >80dBA

Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm

Waga: 4,2 kg

* UPnP (Universal Plug and Play)  to połączenie protokołów, które pozwala na wzajemne podłączanie do siebie różnych urządzeń, przewodowych i bezprzewodowych. Urządzenia bez problemu działają ze sobą dzięki ustanowieniu usług sieciowych, z których najpopularniejszą jest przesyłanie strumieniowe multimediów pozwalające na przesyłanie plików multimedialnych bezpośrednio na komputer i odtwarzanie ich bez konieczności pobierania. UPnP obsługuje pracę w sieci bez konieczności przeprowadzania konfiguracji. Innymi słowy oszczędza użytkownikowi problemów związanych z konfiguracją ustawień sieciowych, ponieważ jest ona wykonywana automatycznie po podłączeniu do sieci urządzeń UPnP. Właśnie stąd bierze się nazwa technologii „plug-n-play” — podłącz i pracuj

**DLNA ( Digital Living Network Alliance) to międzybranżowa organizacja zrzeszająca producentów elektroniki użytkowej, urządzeń obliczeniowych i elektroniki mobilnej. DLNA aktywnie promuje przewodowe i bezprzewodowe sieci komputerów osobistych, produktów elektronicznych dla klientów indywidualnych i urządzeń przenośnych, używanych zarówno w domu, jak i poza nim do udostępniania nowych multimediów cyfrowych i korzystania z usług zawartości.