Cyrus 8A * Salon Warszawa Al.Krakowska 223 * tel. 606-553-190

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cyrus
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 990,00 zł brutto
  • 8 999,00 zł 4 499,00 zł / szt.
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

PROMOCJA!

Do zaoferowania mamy promocyjnie wzmacniacz Cyrus 8A. Wzmacniacz pochodzi z ekspozycji, zachowany jest w idealnym stanie. Jedyny "mankament" urządzenia jest taki, że włącza się jako Cyrus 6A, ponieważ aktualizując oprogramowanie posiadaliśmy tylko wersję dla modelu 6A (różnica to komunikat przy włączaniu wzmacniacza - 6A zamiast 8A). Cena detaliczna tego wzmacniacza to 8 999 PLN. Promocyjnie za 4 499 PLN!

Jednym zdaniem

Nasz najlepszy wzmacniacz zintegrowany, który feruje całe masy mocy i wspaniałą jakość odsłuchu.

Opis

Cyrus 8a jest naszym najlepszym wzmacniaczem zintegrowanym. Dostarcza 70 wat na kanał poprzez mistrzowsko zaprojektowane obwody, doskonale stworzone dla zaprezentowania jakości dźwięku będącego naszym znakiem firmowym.

Sześć wejść analogowych oraz dwustrefowa możliwość odtwarzania czyni Cyrusa 8a wzmacniaczem wszechstronnym. Ponadto możecie być pewni, że jakość dźwięku wykracza dalece ponad standard.

Wszystkie elementy w naszych produktach są poddane rygorystycznym testom aby znaleźć te, które dostarczą najlepszą możliwą jakość dźwięku. Ten konkretny wzmacniacz zintegrowany nie odbiega od tej normy, a nawet więcej: szczyci się techniką ustawienia filtrów oraz dopasowania obwodów, która pochodzi z 30 lat doświadczeń, mających na celu odkrycie jak wydobyć maksimum szczegółowości i energii z Waszej muzyki. 

Szczegóły

Cyrus 8a korzysta z nowego projektu transformatora, który dostarcza potężnej dawki mocy szczytowej na wyjściu (190W maksymalnej mocy przy obciążeniu 1 Ohm), tworząc dźwięk, który zwycięsko konkuruje  ze wzmacniaczami o podwójnej, konserwatywnie mierzonej mocy  RMS.

Możliwości płynące z wielu stref pozwalają na korzystanie z dwóch źródeł podpiętych do wzmacniacza jednocześnie, co oznacza, że możecie rozprowadzić dźwięk po całym domu. Wzmacniacz jest znakomicie wyposażony pod względem oprogramowania. Umożliwia to  na dopasowanie ustawień indywidualnie do potrzeb, wliczając w to indywidualne dostrojenie czułości oraz liczne opcje wyświetlania.

Teraz już nigdy więcej nie będziecie zmuszeni do kompromisów wobec słabej jakości dźwięku!

Nasz najlepszy wzmacniacz zintegrowany, Cyrus 8a dobrze sprawdza się w połączeniu z CD i. Może być parowany z PSX-R by go jeszcze bardziej wzmocnić lub może być unowocześniony, gdy Wasze pragnienie czystego dźwięku Hi-Fi okaże się jeszcze trudniejsze do zaspokojenia.

Specyfikacja

Jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów, tak i Cyrus 8a  może być połączony z innymi komponentami  CYRUS’a poprzez unikalny system połączeń MC-Bus. 

Wejścia: 6 analogowych

Wyjścia: 2 strefy, wyjście przedwzmacniacza, słuchawkowe, gniazda głosnikowe dla bi-wire

Moc: transformator 350VA

Moc wyjściowa: 150W na kanał przy 4 Ohms; 70W na kanał przy 8 Ohms

Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm

Waga: 6.9kg