Acrolink 7N-A2050III 0,6m *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • 890,00 zł / szt.
  • szt.

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Producenci kabli prześcigają się w podawaniu coraz większej czystości, mnożąc ilość dziewiątek po przecinku. Jest jednak tylko kilku producentów na świecie, podchodzących do sprawy profesjonalnie i rzetelnie podających informacje o swoich produktach. Jednym z nich jest japoński Acrolink.
Ten jeden z najciekawszych producentów kabli, dysponujący potężnym zapleczem Mitsubishi, firmy-matki, przygotował zupełnie nowe interkonekty, korzystające z miedzi 7N: 7N-A2050III, 7N-A2110III oraz 7N-A2200III.

Materiały o wysokiej czystości zostały oryginalnie opracowane dla branży półprzewodników, wymagającej certyfikatów o ekstremalnie wysokiej czystości, na gwarantowanym poziomie 7N, czyli –0,01 ppm (jedna część na milion). Ten poziom czystości osiągany jest przy zastosowaniu techniki analizy materiałowej GD-M. Przewody wykonywane są w technologii odlewania Stressfree, minimalizującej zniekształcenia struktury krystalicznej miedzi. 

W interkonektach zastosowano miedź 7N, uzyskiwaną w nowatorski sposób. Technologia o nazwie D.U.C.C. - Dia Ultra Crystallized Copper – została opracowana przez Mitsubishi. Zazwyczaj jakość dźwięku w kablach poprawiana jest przez zwiększanie jej czystości i przez zwiększanie długości kryształów. Pozwala to zmniejszyć zniekształcenia powstające przy przejściu między kryształami (zniekształcenia „diodowe”). Firma Mitsubishi przeprowadziła badania, które wykazały, iż przekrój siatki krystalicznej wykazuje silnie zorientowaną kierunkowo budowę. Okazało się także, że zanieczyszczenia, które miały się znajdować jedynie przy styku kryształów istnieją także w ich wnętrzu. Proces D.U.C.C. (materiały firmowe podLINKIEM) pozwala na ich znaczące zminimalizowanie.

Interkonekt analogowy 7N-2050III dostępny jest tylko w jednej wersji: niezbalansowanej RCA. To kabel koncentryczny, z przewodem centralnym wykonanym z miedzi D.U.C.C. Stressfree 7N: 34 druciki o średnicy 0,18 mm każdy. Ekran wykonano z miedzianej folii oraz plecionki z miedzi OFC 4N5. Dielektryki, to – na zewnątrz - poliolefin o dużych molekułach, a wewnątrz –poliolefin o klasycznej strukturze.