Revival Audio

Revival Audio

Wyjątkowe, niepowtarzalne w każdym calu, zaprojektowane i stworzone we Francji.

Cała technologia użyta do budowy kolumn została stworzona przez nas. Nie kupujemy gotowych przetworników, ponieważ produkujemy je sami dla zapewnienia największej jakości podzespołów, co bezpośrednio przekłada się na bezkompromisową jakość dźwięku. Najlepsza jakość komponentów połączona z wieloma godzinami odsłuchów i poszukiwań zaowocowała niezwykle przyjemnym dźwiękiem, co było dla Daniela Emonts zawsze najważniejszym celem jakim kierował się przy tworzeniu wielu udanych konstrukcji głośnikowych. W Revival Audio wyznajemy dewizę, że dźwięk jest sztuką, najważniejszą ze sztuk. Produkty Revival Audio zaś są niejako zaproszeniem do obcowania ze sztuką jaką tworzą muzycy. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy z A+A COOREN DESIGN STUDIO.

Daniel Emonts to prawdziwy Magik z ponad 30-letnim doświadczeniem budowania wielu marek głośnikowych, które stały się legendą.

Daniel, to człowiek, który stoi za stworzeniem wielu legendarnych marek oraz modeli głośników, przełomowych technologii z samego topu duńskiej szkoły Hi-Fi, a także marek francuskich. Brał udział w tworzeniu wielu poziomów linii głośnikowych, od poziomu średniego aż do modeli flagowych i rocznicowych. 

Swój pierwszy głośnik skonstruował w wieku 14 lat. To z kolei zapoczątkowało jego rozwój na tym polu przez ponad cztery kolejne dekady. Jego pasja, doświadczenie były nie do przecenienia podczas tworzenia kolumn głośnikowych i marki Revival Audio. To właśnie Daniel zaprojektował produkty Revival Audio zarówno pod względem technologicznym jak i stylistycznym w naszym laboratorium we Francji.

Słowo od A+A COOREN DESIGN STUDIO:

„Dobry produkt Hi-Fi jest spójny z ogólnym kontekstem: projektowania, produkcji i użytkowania. Ten cel może być osiągnięty tylko w zespole, w którym wszystkie elementy ewoluują we wzajemnej stylistyce i synergii. Właśnie dlatego wykonujemy tę pracę i cieszymy się, że możemy współpracować z zespołem Revival, ponieważ to pasja jest naszym wspólnym spoiwem. Nasza dbałość o szczegóły projektu, która jest wypadkową naszego know-how, przejawia się w intensywności muzycznych doznań i obcowaniu z muzyką. Dźwięk, podobnie jak powietrze i woda, jest żywiołem, z którym zawsze lubiliśmy pracować, ponieważ jest on w nieustannym ruchu i jest wszechobecny wokół nas”.

Od samego początku staramy się być marką godną zaufania w Państwa podróży do dobrego dźwięku. Oddajemy w Państwa ręce produkty, które są stworzone z myślą, aby od pierwszych muzycznych nut dawać Państwu przyjemność ze słuchania muzyki, tej najważniejszej ze sztuk.

Oto nasz debiut, po prawie czterech dekadach badań, testów, zbierania doświadczeń w zakresie budowania różnych modeli kolumn głośnikowych innych znanych, topowych producentów.

Seria Revival Audio Atalante jest zaprojektowana, zbudowana i skonstruowana we Francji. Nasze kolumny i przetworniki zaprojektowane zostały po setkach godzin odsłuchów i eksperymentów. 

Dziś możemy przedstawić Państwu naszą technologię skupiającą się wokół serii Revival Audio Atalante, która wynosi dźwięk na wyższy poziom jakości.

Zapraszamy do muzycznej podróży z dźwiękiem z kolumn Revival Audio Atalante, pełnej nastrojowych i magicznych chwil podczas odsłuchów.