Przemysław Rudź na Fotelu Dobrego Brzmienia - WYWIAD 2022

20-04-2022

Link do charytatywnej licytacji płyty winylowej Przemysława - https://allegro.pl/oferta/przemyslaw-... Cała kwota zostanie przekazana na pomoc Ukrainie.

Prezentujemy dziewiąty wywiad z cyklu "Fotel Dobrego Brzmienia" w Ministerstwie Dźwięku by Trimex Poland. Tym razem na Fotelu Dobrego Brzmienia zobaczymy Przemysława Rudź, który jest kompozytorem i wykonawcą muzyki elektronicznej, inżynierem dźwięku i producentem muzycznym. Ponadto popularyzatorem astronomii, a także autorem książek i przewodników.

Przemysław Mieszko Rudź w swojej twórczości artystycznej nawiązuje do dokonań słynnej szkoły berlińskiej, wzbogacając ją elementami harmonii rocka progresywnego.

Popularyzację astronomii realizuje poprzez działalność wydawniczo-literacką, wykłady i prelekcje, pokazy nieba oraz uczestnictwo w zlotach astronomicznych na terenie całego kraju. Jest specjalistą w Departamencie Edukacji Polskiej Agencji Kosmicznej.

Fotel Dobrego Brzmienia to cykl wywiadów z wyjątkowymi artystami, przeprowadzanych w sklepie Ministerstwo Dźwięku firmy Trimex Poland.

Przemysław Rudź: http://www.przemyslawrudz.pl
Ministerstwo Dźwięku:
https://ministerstwodzwieku.pl​​
Trimex Poland:
https://www.trimex.pl​​
Fotel Dobrego Brzmienia:
https://www.foteldobregobrzmienia.pl
Ton i Nuta:
https://www.toninuta.com​