Lyngdorf Audio Custom Install

19-06-2022

Lyngdorf Audio ogłasza wprowadzenie na rynek swoich pierwszych niestandardowych głośników instalacyjnych. Seria składa się z czterech modeli z serii Discreet, trzech modeli z serii LS i jednego głośnika niskotonowego BW.

Produkty do montażu na zamówienie są już znaczącą częścią ekskluzywnego portfolio głośników Steinway & Sons, składającego się z ponad 15 różnych głośników ściennych, naściennych i sufitowych do wyjątkowych kin domowych Steinway & Sons.

W ciągu ostatnich trzech lat Lyngdorf Audio rozwinął się już dzięki wielokrotnie nagradzanym i odnoszącym sukcesy procesorom wielokanałowym MP-40 i MP-60 2.1. Wniesienie doświadczenia firmy w zakresie niestandardowych głośników instalacyjnych do Lyngdorf Audio to kolejny krok w oferowaniu kompletnych rozwiązań Lyngdorf Audio dla dźwięku przestrzennego i immersyjnych kin domowych.

„Nowe niestandardowe głośniki instalacyjne Lyngdorf Audio uzupełnią naszą ofertę dla rynku CI w zakresie Lyngdorf Audio, ponieważ chcemy stać się kompleksowym dostawcą produktów do domowych systemów dźwiękowych o wysokiej wydajności. Dzięki tej linii głośników CI spełniliśmy wymagania naszych partnerów, aby rozszerzyć nasze portfolio produktów o elastyczną gamę głośników ściennych i sufitowych o tej samej bezkompromisowej jakości, co nasze wielokanałowe procesory MP-40 i MP- 60 2.1.” Anker Haldan, CCO, SL Audio A/S