Davis Acoustics Model XL *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

  • 8 345,00 zł / szt.
  • szt.
  • Oblicz

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Gwarancja 5 letnia realizowana przez wyłącznego i oficjalnego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kolumna głośnikowa podłogowa DAVIS ACOUSTICS MODEL XL

Davis Acoustics Model XL to idealny następca modelu „Monitor One”. Koncepcja Model XL ma na celu wyposażyć prywatne kina lub salony miłośników muzyki w mocny i kontrolowany dźwięk. Ten dwudrożny głośnik o nietypowych kształtach (szerszy niż głębszy) uzupełnia gamę głośników „D-max”, czyli serii wysoce wydajnych głośników.

Jest to obecnie najlepiej działający głośnik w tym zakresie.

Wyposażony w głośnik niskotonowy o średnicy 31 cm, bardzo szeroko napędzany „silnikiem” (podwójny ferryt w przeciwieństwie do kondensacji pola magnetycznego w szczelinie powietrznej) i dużą komorę kompresyjną (przetwornik 1 calowy), model XL osiąga bardzo wysoką wydajność: 97 dB i obejmuje szerokie pasmo (45… 20 000 Hz). Z dumą twierdzimy, że jest to francuski przemysł.

Davis poszedł krok dalej, produkując w swojej fabryce (Aube - 10) filtry „w powietrzu” (a nie na obwodach drukowanych), faworyzując francuskie elementy, takie jak cewki indukcyjne RAH, kondensatory SCR, a nawet kable wewnętrzne OMERIN and HIFI Cables and Co.

Wysoka wydajność tego głośnika w połączeniu z nieco nierównomierną i bardzo liniową krzywą impedancji sprawia, że ​​XL jest jednym z najłatwiejszych głośników na rynku.

Wystarczy kilka watów. Można go połączyć z dowolnym rodzajem wzmocnienia, w tym oczywiście ze wzmacniaczem lampowym (HIFI).

Entuzjaści kina domowego również będą zachwyceni, model sprzedawany jest na sztuki i idealnie łączy się z modelami S, M i BASSON 88 dla wysokiej jakości zestawów (5.1, 7.1 i więcej...).

Specyfikacja techniczna:

- Bass reflex: okrągłe otwory wentylacyjne z przodu
- Moc znamionowa: 150 W
- Moc maksymalna: 200 W
- Liczba kanałów: 2
- Liczba głośników: 2
- Skuteczność: 97 dB
- Pasmo przenoszenia: 45 - 20000 Hz
- Głośnik wysokotonowy: kompresyjny
- Głośnik niskotonowy: 31 cm celuloza
- Impedancja: 4 omów mini
- Częstotliwość odcięcia: 970 Hz
- Wymiary (cm): 100 (wysokość) x 50 (szerokość) x 35 (głębokość)
- Waga (kg): 44 (w kartonie)