Cyrus Pre₂ DAC *Salon Warszawa al. Krakowska 223* tel. 606-553-190

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Cyrus
 • Dostępność: Jest Jest
 • 5 999,00 zł 3 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz

Dostawa zwykle jest realizowana z dnia na dzień.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na Polskę.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

CYRUS Pre₂ DAC

Pre₂ DAC separuje preamp i dedykuje mu oddzielny obwód zasilania, co umożliwia na odtwarzanie większej ilości szczegółów. Wzmacniacz wstępny jest kompatybilny z bardzo wieloma źródłami, takimi jak odtwarzacze CD, strimery lub Digital Audio out telewizora.

Zaawansowana technologia
Pre₂ DAC zapewnia zaskakującą jakość dźwięku, ponieważ opiera się na zaawansowanym układzie przedwzmacniacza DAC XP Signature. Wykorzystaliśmy tu również naszą zasadę "spływania w dół" naszych najbardziej zaawansowanych technologii.

Pre Amplifier
Pre₂ DAC oferuje w wydajności naszych wzmacniaczy zintegrowanych soniczny krok naprzód. Wewnętrzny zasilacz zapewnia izolację od potrzeb innych elementów systemu, co pozwala osiągnąć dodatkowy, wyższy poziom dynamiki i rozdzielczości.

Zintegrowany DAC
Pre₂ DAC oferuje wysoką wydajność 24/192 udostępniąc wejścia optyczne i koaksjalne oraz portal USB dla połączenia plug and play z komputerem PC lub laptopem. Ten DAC można dodatkowo uaktualnić do specyfikacji 'QX' przenosząc upsampling DAC z DAC XP Signature.

Połączenia
Wyposażony w sześć wejść analogowych, wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, wyjście strefy 2 i wyjście przedwzmacniacza powoduje nieprzeciętną uniwersalność Pre₂ DAC i umożliwia współpracę z szeroką gamą urządzeń audio. Posiada również port PSX-R umożliwiający rozbudowę o dodatkowy zasilacz.

Więcej informacji
Mikroprocesor sterujący systemem operacyjnym Pre₂ DAC pozwala na szerokie programowanie wielu funkcji. Nazewnictwo wejść, różne odczyty wyświetlacza i dopasowanie poziomu czułości wejść wszystkich źródeł, to tylko niektóre z możliwości. Pre₂ DAC oferuje soniczny krok naprzód w wydajności naszych wzmacniaczy zintegrowanych. Osiąga się to dlatego, że układ wzmacniacza wstępnego ma własne zasilanie. Wewnętrzny zasilacz zapewnia izolację od potrzeb innych elementów systemu, udostępniając dodatkowy poziom dynamiki i rozdzielczości. Sekcja cyfrowa również polepsza jakość dźwięku dla tych samych powodów, zwłaszcza w przypadku korzystania z karty opcjonalnej Qx. Po podłączeniu PSX-R2, użytkownik usłyszy duży skok w wydajności. Dzieje się tak dzięki odseparowaniu zasilania wrażliwych obwodów i dostarczenie dużo większej energii. Pre₂ DAC zawiera starannie zaprojektowane najwyższej jakości cyfrową sekcję wewnętrznego wzmacniacza wstępnego z DAC Burr Brown 24-bit / 192k i doskonale dopasowanym zasilaczem. 5 terminali cyfrowych, pozwalających podłączyć wzmacniacz i wyraźnie poprawić dźwięk podłączonych źródeł cyfrowych, w tym; komputer, odtwarzacz DVD, telewizor i wiele innych cyfrowych źródeł. Nasza składka Qx DAC aktualizacja jest dostępna, które wykonuje działania na wyższy poziom ponownie. Pre₂ DAC jest przeznaczony do współpracy z jednym z naszych wzmacniaczy mocy, takich jak X Power Stereo 200 lub Mono X 300 Signature. Zbuduj swój system z CD i lub CD t a także Stream X Signature lub Stream Xa. Dodaj dedykowany zasilacz taki jak PSX-R₂ celu dalszego zwiększenia rozdzielczości wzmacniacza wstępnego.

Dane techniczne:

 • Wyjścia: Stereo RCA (1 para fixed, 2 pary variable), słuchawkowe, PSX-R upgrade port, MC-BUS
 • Wejścia: 2 x Optical SPDIF, 2 x Coaxial SPDIF, 6 par Analogowych RCA Phono, USB B
 • Maksymalna rozdzielczość sygnału: 24-bit/192kHz
 • Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 73 x 215 x 360 mm
 • Waga: 5 kg